Atribuită Cumpărare directă

ASUS UX581GV 15.6inch i7-9750H 32GB SSD 1TB RTX2060 6GB Win10 Pro Blue, A-Data HDD Extern 2.5" USB 3.1 4TB HD330, Reportofon Olympus WS-853, 8GB, Negru

Număr anunț
DA26621643
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
BLUE IT SOLUTIONS SRL (CUI 34450158)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat