Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE DIVERSE NUMAR DE REFERINTA: PACHET ALIMENTE DIVERSE PRET DE CATALOG: 585,40 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: ,FASOLE TECI,mere,banane 1 Increase value Decrease value 585,40 585,40 * Preturile sunt exprimate in RON fara TVA
- Număr anunț
- DA26632145
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT MICUL PRINT (CUI 29347866)
- Furnizor / câștigător
- LUIGI SRL (CUI 2517969)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585,40 RON
- Valoare atribuită
- 585,40 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.