Atribuită Cumpărare directă

PROIECTARE SI INSTALATII DE UTILIZARE GAZE NATURALE SCOALA PRIMARA ZAGAVIA, JUDETUL IASI

Număr anunț
DA26650373
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STICLARIA (CUI 17193844)
Furnizor / câștigător
DESIGN PROIECT-GAZ SRL (CUI 27038228)
Cod CPV
09123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.453,78 RON
Valoare atribuită
4.453,78 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
28.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.453,78 RON

din 4.453,78 RON estimat