Atribuită Cumpărare directă

PRETURI MAJORATE DE PRODUCATOR Avizat pentru unitati sanitare. Alcool sanitar,70 grade, ambalat la flacon de 0.5L Producator avizat de MS cu aviz de biocide. Specificatie AVIZ MS : CU DESTINATIE UNITATI SANITARE ATENTIE : EXISTA FURNIZORI CARE VAND ALCOOL SANITAR PENTRU SPITALE CARE NU E DESTINAT UNITATILOR SANITARE Termen de valabilitate : nelimitat Comanda minima 300 ron + tva

Număr anunț
DA26610607
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat