Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire documentație Tehnica pentru Organizarea Execuției (D.T.O.E), respectiv Documentație Tehnică pentru Obținerea Autorizației de Demolare (D.T.A.D), în vederea desfințării (demolării) imobilului situat în Resita, str.Gladiolelor, nr.10, PT 25 înscris în CF nr.44328, , Cad 44328-C1 S cons= 183 mp Termen de executie 60 de zile.
- Număr anunț
- DA26634815
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- ABRAXAS SRL (CUI 1058086)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.235 RON
- Valoare atribuită
- 8.235 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.