Atribuită
Cumpărare directă
Cizme sold- 5 per, Manusi protectie- 50 per, Cosmun impermeabil ploaie- 7 buc, Costum termoizolant- 4 buc, Cizme electroizolante- 3 per, Vesta avertizoare- 20 buc, Centura de siguranta- 1 buc, Jachete de iarna- 6 buc, Manusi termoizolante- 30 per, Manusi de bumbac cauciucate- 50 per, Cizme imblanite de iarna- 4 buc, Salopete doc inscriptionate- 25 buc, Cizme cauciuc- 25 per, Bocanci TC- 50 buc, Vesta de salvare- 3 buc. Conform oferta inregistrata la SGA Bacau cu nr. 6676/13.10.2020. Date de contact ABA-SGA Bacau, Georgiana Iacob 0742621138
- Număr anunț
- DA26642887
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
- Furnizor / câștigător
- RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
- Cod CPV
- 18810000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.207,50 RON
- Valoare atribuită
- 11.207,50 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.