Atribuită Cumpărare directă

Proiectarea cazanelor de incalzire, avizarea documentatiei conform normelor in vigoare. Se va intocmi un caiet de sarcini, in vederea achizitiei echipamentelor de incalzire.

Număr anunț
DA26629147
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
POPA IOAN MARIUS PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 28118686)
Cod CPV
71321200-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.350 RON
Valoare atribuită
4.350 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.350 RON

din 4.350 RON estimat