Atribuită Cumpărare directă

Set accesorii pian de concert compus din: 1 bucata 303935 BAUMGAERTEL fallboard clamp, sistem incuietoare capac claviatura 1 bucata 75024 BAUMGARTEL husa pentru pian Steinway&Sons model O-180

Număr anunț
DA26622235
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
37321000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.062,18 RON
Valoare atribuită
2.062,18 RON
Data publicării
20.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.062,18 RON

din 2.062,18 RON estimat