Atribuită
Cumpărare directă
Dell Inspiron 3881 Desktop MT,Intel Core i5-10400F(6 Core/12MB/2.9GHz to 4.3GHz),8GB(1x8)2666MHz,256GB(M.2)NVMe PCIe+1TB(3.5")7200rpm HDD,DVD+/-,NVIDIA GeForce RTX 1650 Super/4GB,WiFi802.11ac(1x1)&Bth,Dell Mouse-MS116,Dell Keybd KB216,Ubuntu,3Yr CI Monitor LED Dell E2720HS 27", IPS, 1920x1080, Antiglare, 16:9, 1000:1, 300 cd/m2, 5ms, 178/178 °, HDMI, VGA, Height adjustabile Win Pro 10 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Office Home and Business 2019 English EuroZone Medialess P6 Licenta retail Bitdefender Internet Security 2020 -
- Număr anunț
- DA26646686
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
- Furnizor / câștigător
- RSI Company SRL (CUI 21654490)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.704 RON
- Valoare atribuită
- 6.704 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.