Atribuită
Cumpărare directă
Galeata cu storcator 13 litri COM cu rotite DESCRIERE: Galeata cu storcator 13 litri COM cu rotite Burete spiralat Maxi Inox Stella A34-STEX-0958 DESCRIERE: Burete spiralat Maxi Inox Stella A34-STEX-0958 Burete vase mijlociu Bonus 10 buc/set DESCRIERE: Burete vase mijlociu Bonus 10 buc/set Ajax praf 450g DESCRIERE: Ajax praf 450g Odorizant WC BREF 50g (bilute colorate) Detergent pardoseli Mr.Proper 1 litru Mop microfibra SVIS Matura nuiele cu coada Lavete microfibra ALP 40x40
- Număr anunț
- DA26646411
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.321,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.321,90 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.