Atribuită Cumpărare directă

INCALZIRE INDIRECTA BAZA CUVA INOX AISI 316 CONTROL PRESIUNE MANTA ALIMENTARE ABUR CAPAC INOX AISI 304 GREUTATE 160 kg MANTA INOX AISI 304 DIAM 1200 mm, H 950 mm FURNIZOR ICOS

Număr anunț
DA26612669
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DESCHIS SI SEMIDESCHIS TG.MURES (CUI 4323144)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
39312200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.740,20 RON
Valoare atribuită
59.740,20 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
21.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.740,20 RON

din 59.740,20 RON estimat