Atribuită
Cumpărare directă
1. Manusi de unica folosinta din polietilena 100 buc/set SET 20 2. Prosoape pliate ZZ super albe, 2 str. 150buc/set SET 40 3. Dezinfectant antibacterian gel HYGIENIUM 5L BUC 3 4. Rola prosop Papelino 2 role/set SET 20 5. Servetele umede antibacterial HYGIENIUM 24 buc/set SET 8 6. Servetele umede antibacterial HYGIENIUM 50 buc/set BUC 9
- Număr anunț
- DA26649794
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Grigore Moisil (CUI 4277919)
- Furnizor / câștigător
- NOVITEC OFFICE SRL (CUI 23793126)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050,03 RON
- Valoare atribuită
- 1.050,03 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.