Atribuită Cumpărare directă

6016978 RAFT BRICOL 40-180x90x40CM GRI 80KG 2 BUC 6022355 CHERESTEA RIND. M A/B 3000X70X42MM 25 BUC

Număr anunț
DA26636086
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BÎLTENI (CUI 4666371)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,94 RON
Valoare atribuită
839,94 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,94 RON

din 839,94 RON estimat