Atribuită Cumpărare directă

Pachet diverse instrumente de masurare conform ADV1174584 Cod produs Denumire produs UM Cant Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA 2024554 "Termomanometru radial Ferro, D 80 mm, 1/2"", 0 - 6 bar, 0 - 120 grade C Brand Ferro Garantie Persoana Fizica (luni) 24 Garantie Persoana Juridica (luni) 24 Tip produs termomanometru Tip radial Material plastic + aluminiu Presiune maxima de lucru (bar) 6 Temperatura maxima de lucru (°C) 120 Racord (inch) 1/2" BUC 2 66.53 133.06 MT10 "Umidometru profesional Optimus AT 10 pentru stabilirea umiditatii 4 clase de lemn, carton Umidometrul Optimus AT MT10 permite masurarea umiditatii din 4 categorii de lemn, printre care: fag, artar, pin, plop, frasin, mesteacan si altele, sau pentru carton. Operarea aparatului este foarte usoara - se selecteaza tipul de material testat, se introduc cele 2 sonde si rezultate apare instant pe afisaj. Valoarea afisata poate fi blocata pe ecran prin apasarea tastei HOLD. Este contruit din plastic dur. Forma ergonomica asigura o priza buna in mana. Functioneaza cu 1 baterie de 9V. (neinclusa in pachet)" BUC 1 353.89 353.89 "TermoDensimetru - Domeniul de masura :0.790-0.860 g/cmc Domeniul de temperatura este -30+60 C; valoarea diviziunii 1C;" BUC 2 195.00 390.00 MA-6-D40-M "Manometru standard, atac axial Tip 111.12 - Manometru standard cu tub Bourdon Aplicatii Pentru medii gazoase si lichide care nu corodeaza aliajele de cupru, nu au vascozitate mare si nu cristalizeaza Temperatura ambientala -20°C ÷ +

Număr anunț
DA26646374
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
38900000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.478,15 RON
Valoare atribuită
1.478,15 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.478,15 RON

din 1.478,15 RON estimat