Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse dezinfectie si igiena 1 Alcool sanitar 500ml concentratie 70% buc 120.00 2 Hartie igienica Jumbo 2str alba 100m/rola buc 60.00 3 Sapun lichid PH5,5 bidon 5L buc 3.00 4 Saci menajeri 35L 15/rola buc 50.00 5 Perie WC cu suport buc 2.00

Număr anunț
DA26613543
Autoritate contractantă
S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108,41 RON
Valoare atribuită
1.108,41 RON
Data publicării
19.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108,41 RON

din 1.108,41 RON estimat