Atribuită Cumpărare directă

#RACORD DIN ALAMA CROMATA FE PT IMBINARE PRIN COMPRESIE TEVI DIN CUPRU 1/2"x10mm buc 10 10 100,00 19 00020 40FC2722 #RACORD DIN ALAMA CROMATA FI PT IMBINARE PRIN COMPRESIE TEVI DIN CUPRU 1/2"x10mm buc 10 10 100,00

Număr anunț
DA26635983
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI 5990324)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat