Atribuită
Cumpărare directă
agrafe birou 240 buc RON 1.17 capse 24/6 240 buc RON 1.40 capse 10/10 30 buc RON 0.81 caiet studentesc 240 buc RON 4.41 caiete scolare 240 buc RON 1.47 indigo 10 buc RON 9.80 lipici 150 buc RON 3.91 bibliorafturi 100 buc RON 10.69 folii documente 60 buc RON 7.41 dosare plic 1800 buc RON 0.49 dosare simple 300 buc RON 0.29 dosare plastic 1500 buc RON 0.57 markere 180 buc RON 1.96 plicuri mari 1500 buc RON 0.15 plicuri mijlocii 600 buc RON 0.13 plicuri burduf 150 buc RON 1.08 plicuri mici 300 buc RON 0.07 perforator 10 buc RON 29.17 scotch mare 30 buc RON 2.06 corectoare tip creion 60 buc RON 2.75 sfoara 90 buc RON 2.15 carioca buc dif culori 40 buc RON 0.76
- Număr anunț
- DA26631086
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.648,80 RON
- Valoare atribuită
- 7.648,80 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.