Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: -antivirus tip corporate pentru statii de lucru/PC - 380 licente -antivirus tip corporate pentru servere si alte dispozitive de retea - 15 licente -antivirus tip corporate consola administrare - 1 licenta Multi-platformă de securitate bundle ce include firewall, anti-spam și filtru web Oferă protecție solidă antivirus şi anti-spyware companiilor, chiar dacă endpoint-urile dvs. rulează pe Windows sau macOS. Motorul nostru multiplu-premiat de Anti-Phishing protejează informații sensibile ale companiei, cum ar fi numele de utilizator și parolele, împotriva site-urilor web false. Tehnologiile avansate includ Scanarea Bazată pe Cloud, Controlul Dispozitivelor și altele. Protecția Antivirus și Anti-spyware elimină toate tipurile de amenințări, inclusiv viruși rootkit-uri, viermi și spyware. Scannerul Avansat de Memorie monitorizează comportamentul proceselor malițioase, în vreme ce scanarea opțională bazată pe cloud asigură o performanță și o detecție superioară. Indiferent dacă printre mașinile pe care le administrați se află endpoint-uri Windows, Mac, Linux sau chiar mașini virtuale ori smartphone-uri, puteți gestiona facil securitatea companiei dintr-un singur punct central. Puteți instala software-ul de securitate de la distanță și dispuneți de o privire de ansamblu asupra rețelei foarte ușor. ESET Endpoint Security oferă toate beneficiile ESET Endpoint Antivirus plus un Firewall bi-direcțional, modul de Web Control, Protecției Botnet și multe altel
- Număr anunț
- DA26648154
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
- Furnizor / câștigător
- DMI IT SYSTEMS S.R.L. (CUI 22405480)
- Cod CPV
- 48761000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.270 RON
- Valoare atribuită
- 36.270 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.