Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Dacia 2009 2x ACTING DEGREASER-SPRAY DEGRESANT 500ML WD40 2x CILINDRU FRANA ROATA D 19 - LPR/buc 2x DISC FRANA FATA 259 X 20.6 VENTILATE-PRET/BUC- LIVRABIL NUMAI PERECHE - ATE Pachet oferta (PEUGEOT, AUTOUTILITARA N1, an 2015) : 3x TOTAL PURE QUARTZ INEO ECS 5W30 (1L) 1x TOTAL PURE QUARTZ INEO ECS 5W30 5L 1x Filtru ulei motor - cu carcasa de tabla - originala -Peugeot 1x FILTRU COMBUSTIBIL - DELPHI FILTRE 1x Filtru aer motor - ORIGINALE-PEUGEOT 2x ACTING DEGREASER-SPRAY DEGRESANT 500ML WD40
- Număr anunț
- DA26642789
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041,87 RON
- Valoare atribuită
- 1.041,87 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.