Atribuită
Cumpărare directă
1 x Laptop Gaming DELL G5 5590, Intel Core i7-9750H pana la 4.5GHz, 15.6" Full HD, 16GB, HDD 1TB + SSD 256GB, NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB, Ubuntu, negru licenta de Windows 10 Professional ,licenta de Office 2019 Home and Business + 1 x Laptop Dell Inspiron 5501 cu procesor Intel Core i5-1035G1 pana la 3.60 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, Ubuntu, Silver, Windows 10 ProOffice ,2019 Home and Business + 1 x Laptop Dell Vostro 3590 cu procesor Intel® Core™ i3-10110U pana la 4.10 GHz Comet Lake, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD, Intel UHD Graphics, Windows 10 Professional ; Office 2019 Home and Business, Black.
- Număr anunț
- DA26656217
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI 2538104)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI 13875660)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.753 RON
- Valoare atribuită
- 16.753 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.