Atribuită Cumpărare directă

Lexmark MB2442adwe 3 Cartuș HP CE 270A(Blak) 2 Cartuș HP 652 Blak 2 Cartuș HP 652 Color 2 Cartuș Lexmark MX 410 DE 3 Cartuș Lexmark MX 415 2 Cartuș OKI 532 DN Negru 5 Cartuș Ricoh MP 2014 D(842128BK) 1

Număr anunț
DA26656359
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.458 RON
Valoare atribuită
4.458 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.458 RON

din 4.458 RON estimat