Atribuită
Cumpărare directă
DISTANTIER FAIANTA PG 11 KOBER WEISS 15L buc 1 TRAF VOPSIT 10CM buc 2 REZERVA TRAF VARUIT buc 2 SMILGHER PLASA buc 5 MANER SIMPLU BUC 1 RULETA 5M+MAGNET buc 1 BALAMA SUD 18*70 buc 3 GRATAR TRAFALET MARE buc 1 PAC BROASCA CHEIE P90 BUC 1 PROFIL FAIANTA ALB BUC 15 PROFIL FAIANTA BLEU buc 15 LIPESC IEFTIN 25KG buc 48 SPACLU 60MM buc 2 CHIT ADEPLAST 2KG buc 3 SFOARA ZIDAR MOSOR 100M buc 1 ZERTIFICAT PLUS 15L BUC 1 CHIT DE ROST ALB/MARO buc 8 4.2*90 SURUB GIPS CARTON buc 100 SET FIX LAVOAR MARE buc 3 SURUB PAL 3*30 buc 300 SURUB LEMN 6*180 BUC 28 SURUB FIX CAPAC WC SET SET 10
- Număr anunț
- DA26631232
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" Oras Buhusi (CUI 29143459)
- Furnizor / câștigător
- REDJET 2005 SRL (CUI 37278953)
- Cod CPV
- 44115800-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.506,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.506,06 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.