Atribuită
Cumpărare directă
Deviere inst. electrica aeriana si rev. tab.el. loc. NUMAR DE REFERINTA: P 102 PRET DE CATALOG: 6.968,18 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 45231400-9 Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2) DESCRIERE: Oprire , repunere sub tensiune instalatie electrica aeriana . Demontare bransament si stendere de sustinere. ( max. 50 m). Montare stendere de sprijin suprainaltate, conductor torsadat de alimentare cu en. el. trifazata si revizie tablouri de distributie mono-trifazice locale ( 2 buc. ). Lucrari adiacente. Echilibrare consum pe faze . mai putin PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26633769
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- ECOLIN ELECTRIC SRL (CUI 21474244)
- Cod CPV
- 45231400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.968,18 RON
- Valoare atribuită
- 6.968,18 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.