Atribuită
Cumpărare directă
Manusi nitrile Kimtech , marimea S, M,L,XL-100 buc/pk NUMAR DE REFERINTA: 9.005.421 PRET DE CATALOG: 82,30 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pk COD SI DENUMIRE CPV: 33793000-5 Sticlarie pentru laborator (Rev.2) DESCRIERE: Manusi nitrile Kimtech , marimea S,100 buc/pk,4 pk 9.005.421 Manusi nitrile Kimtech , marimea M 100 buc/pk,40pk 9.005.422 Manusi nitrile Kimtech , marimea L 100 buc/pk,15pk 9.005.423 Manusi nitrile Kimtech , marimea XL100 buc/pk,5pk 9.005.424 Servetele KMITECH ,300x300mm Servetele KMITECH 110x210mm , Servetele Kimtech verde, 200 x 210 mm Spray cu aer comprimat, Druckluft 200 mL, 1 buc/pk Spray cu aer comprimat, Druckluft 400 mL, 1 buc/pk Magneti teflon 20 mm Magneti teflon 10 mm Punga cu zip 40x60mm, 100buc/pk Punga cu zip 70x100 mm, 100buc/pk Punga cu zip 80x120 mm, 100buc/pk Punga cu zip 100x150 mm, 100buc/pk Punga cu zip 120x170 mm, 100buc/pk Punga cu zip 160x220 mm, 100buc/pk Punga cu zip 200x300 mm, 100buc/pk Folie aluminiu 0.013x300 mm Tuburi test Duran, fara margine 100 buc/pk Banda adeziva Albastra, 12.7x36.6 Banda adeziva Verde, 12.7x36.6 Banda adeziva Alba, 12.7x36.6, 1buc/pk,3 buc, si galbena 3 buc Masca silv Air ,FFP2, pk Exicator Duran Mobilex, DN 200 9.042.239
- Număr anunț
- DA26653042
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI 12062074)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.322,92 RON
- Valoare atribuită
- 16.322,92 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.