Atribuită
Cumpărare directă
Pantofi/încălțăminte sport încălzire/antrenament confecționați din țesătură superioară, material foarte rezistent de înaltă calitate, talpa exteriaoră din cauciuc fără cusături intermediare, talpă interioară din țesătură, cu bază din molecule de gel adaptabilă tipului de efort și greutatea sportivului, tehnologie de tip P4U Nr. de bucăti: 20 de perechi, mărimi: - 2 perechi marimea 38. 3 perechi marimea 39, 2 perechi marimea 40, 4 perechi marimea 41, 2 perechi marimea 42, 3 perechi marimea 43, 1 perechi marimea 44, 2 perechi marimea 45, 1 perechi marimea 46
- Număr anunț
- DA26637357
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 18820000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.546,40 RON
- Valoare atribuită
- 7.546,40 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.