Atribuită Cumpărare directă

Tastatura Wireless LOGITECH K800, USB, Layout US INT, negru+ MOU910-002238-Mouse Wireless LOGITECH M185, 1000 dpi, negru

Număr anunț
DA26656967
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30237460-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
393,28 RON
Valoare atribuită
393,28 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

393,28 RON

din 393,28 RON estimat