Atribuită
Cumpărare directă
- Pat de examinare ecocardiografică cu ciclergometru, care sa permit efectuarea efortului de pedalare in semidecubit lateral stâng - Patul de examinare ecocardiografica sa fie mobil si sa fie dotat cu un element detasabil lateral stanga care sa faciliteze examinarea ecocardiografica - Patul sa fie dotat cu suporturi pentru picioare detașabile pe ambele părți, făcându-l potrivit și pentru examinări ecocardiografice in repaus - Patul sa permita o înclinarea orizontala si laterala între 0 şi 45 grade, înălţime variabilă, reglabilă a poziţiei trunchiului şi membrelor inferioare în funcţie de înălţimea pacientului, suport reglabil pentru poziţionarea capului - Sistem de comanda multifunctional electronic care să permită efectuarea de protocoale de testare ergometrice personalizate sau ajustări manuale ale sarcinii. - Sa permita o crestere a sarcinii de la 6 W pana la 1000 Watt, independent de viteza de pedalare - Viteze de pedalare între 30 şi peste 110 rotaţii pe minut - Unitate de afişare a TA, AV, a sarcinii şi a frecvenţei de pedalare - Sistem integrat de masurare automata a tensiunii arteriale in timpul stresului cu manseta standard (circumferinta 17-26 cm) - Suport pentru sustinerea bratului in vederea masurarii TA - Curele de fixare pentru pantofi cu pedale - Trebuie să suporte o greutate de până la 160 kg -Dimensiuni max : 240 cm lungime si 90 cm lăţime Instalare şi punere în funcţiune – DA Instruire personal utilizator – DA Garanţie : 12 luni Termen livrare: 45 zile
- Număr anunț
- DA26636351
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33123210-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.933 RON
- Valoare atribuită
- 55.933 RON
- Data publicării
- 21.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.