Atribuită Cumpărare directă

Var Savana(2x51.26); Colorant Savana(3x9.6633); Spray(3x13.0267); Lacat(2x4.62); Var punga(3x5.0418); Var Savana(1x61.34); Diluant(1x7.56); Var Savana(1x151.26); Trafalet(1x10.92).

Număr anunț
DA26656843
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala "Sf. Stelian" Umbraresti Deal (CUI 29112150)
Furnizor / câștigător
CASIELMA SRL (CUI 15808471)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,04 RON
Valoare atribuită
426,04 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
25.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,04 RON

din 426,04 RON estimat