Atribuită
Cumpărare directă
Servicii mentenanta scanere Panasonic KV-3105C ce inlud: deplasare; constatare; manopera revizie completa; reglare parametri; consultanta privind starea consumabilelor; (mentenanta este recomandata la 30.000 pagini scanate) -demontare capace -demontare lampi (back si front), curatarae oglinzil si lampi. - aspirare reziduri de hartie, capse, ace de siguranta, etc - curatare role de preluare cu solutie speciala pentru role din cauciuc -demontare asamblu CCD back, curatare oglinzi -demontare asamblu CCD front, curatare oglinzi -curatare scanner in interior, curatare senzori. -curtatare role: pickup, retard si feed si verificare functionalitatea hopper -asamblare scanner si probe de functionalitate -verificare calitate scanare si reglare parametri Firma noastra detine certificat de absolvire a trainingului de service pentru acest model de scanner, atribuit de Panasonic Communications Co Ltd.
- Număr anunț
- DA26657205
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL VASLUI (CUI 7072330)
- Furnizor / câștigător
- IRISTECH SRL (CUI 26785225)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.750 RON
- Data publicării
- 25.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.