Atribuită Cumpărare directă

10801055 - TUB PVC SN2 DN160/3M - 13 BUC- 41,78lei fara TVA 10801054 - TUB PVC SN2 DN160/2M - 2 BUC- 28,81lei fara TVA 10801053 - TUB PVC SN2 DN160/1M - 2 BUC- 15,17lei fara TVA 10800875 = COT PVC CAN.EXT. DN160/45GRD - 15 BUC- 10,54lei fara TVA 10800893 - MUFA PVC CAN.EXT. DN160 - 3 BUC- 9,09lei fara TVA 10800903 - PIESA INSPECTIE PVC CAN.EXT. DN160 - 4 BUC-19,68lei fara TVA 10800917 - RAM. PVC CAN.EXT. DN160X160/45GRD - 2 BUC-26,12lei fara TVA 10800837 - DOP PVC CAN.EXT. DN160 -2 BUC-4,36lei fara TVA 10800835 - DOP PVC CAN.EXT. DN110 - 2 BUC-1,82lei fara TVA 11105309 - Adeziv sigilant elastic monocomponent Sikaflex®-11 FC, alb, 300 ml - 6 BUC- 25,20lei fara TVA Sika Aktivator 205 - Agent de pretratare pentru substraturi neporoase - 3 BUC-68,91lei fara TVA cf oferta

Număr anunț
DA26649534
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.317,73 RON
Valoare atribuită
1.317,73 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.317,73 RON

din 1.317,73 RON estimat