Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS SKY KYOCERA TK895 B - 1 buc CARTUS SKY KYOCERA TK895 C - 1 buc CARTUS SKY KYOCERA TK895 M - 1 buc CARTUS SKY KYOCERA TK895 Y - 1 buc CARTUS TONER HP 1000/1005/1200/3300 - 2 buc CARTUS WPS HP Q2612A/FX10 - 1 buc CARTUS WPS BROTHER TN3380/TN750 - 3 buc CARTUS WPS HP 283A - 1 buc PLACA RETEA WIRELESS TP-LINK TL-WN822N - 1 buc PLACA RETEA USB RJ45 LOGILINK UA0144A - 1 buc PLACA DE RETEA TP-LINK PCI-EX1 10/100/1000 TG-3468 -1 buc ALIMENTATOR UNIVERSAL LAPTOP 90W -1 buc
- Număr anunț
- DA26648195
- Autoritate contractantă
- COMUNA POCOLA (CUI 5398323)
- Furnizor / câștigător
- Westcomputers SRL (CUI 22870670)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.742,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.742,02 RON
- Data publicării
- 22.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.