Atribuită Cumpărare directă

Descriere: Fraxiparine 3800UI sol.inj*10ser.pre*0.4ml / NADROPARINUM / Aspen Pharma; FACTURA SPITAL

Număr anunț
DA26646490
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33621100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.005 RON
Valoare atribuită
18.005 RON
Data publicării
22.10.2020 00:00
Data finalizării
23.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.005 RON

din 18.005 RON estimat