Atribuită Cumpărare directă

Computer de birou; configuratie: CPU: i7-10700 2.9GHz RAM: 16GB DDR4, Stocare: 1TB+SSD 240GB VGA: GeForce GTX 1660Ti 6GB GDDR6

Număr anunț
DA26581905
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CHIMIE FIZICA ILIE MURGULESCU (CUI 4267176)
Furnizor / câștigător
NESS CONSULTING COMPANY SRL (CUI 17747281)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.293 RON
Valoare atribuită
5.293 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.293 RON

din 5.293 RON estimat