Atribuită Cumpărare directă

Pachet medii de cultura 1. DG18 3 buc; 2. Glicerol 3 Kg; 3. Baird Parker cu suplimentul( ou cu teluri) necesar 3 buc; 4. CCA 3 buc; 5. Supliment Novobiocina 3 buc; 6. Agar Palcam 1 buc; 6 supliment Palcam 2 buc

Număr anunț
DA26592952
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GORJ (CUI 4351853)
Furnizor / câștigător
ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.849 RON
Valoare atribuită
6.849 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.849 RON

din 6.849 RON estimat