Atribuită Cumpărare directă

Manusi HTP ICE - PROTECTIE GROASE IARNA PENTRU SECTIA SPATII VERZI Marimea L = 91 perechi Marimea XL = 123 perechi

Număr anunț
DA26655784
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.066 RON
Valoare atribuită
4.066 RON
Data publicării
23.10.2020 00:00
Data finalizării
26.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.066 RON

din 4.066 RON estimat