Atribuită
Cumpărare directă
Produsele furnizate, respectiv cablu tip CYYF 3*1,5MMP cuprinde atat furnizarea produsului cat si montajul acestuia in locatia indicata de reprezentantii autoritatii contractante conform normelor in vigoare. Pretul include toate cheltuielile legate de material, manopera(montaj) , utilaj , transport, recapitulatie.
- Număr anunț
- DA26656759
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Risnov (CUI 29413145)
- Furnizor / câștigător
- Otelea Dumitru Cristinel Inteprindere Individuala (CUI 19608719)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.750 RON
- Valoare atribuită
- 4.750 RON
- Data publicării
- 23.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.