Atribuită Cumpărare directă

DVR8 CH 5mp, HArd Disk, camera Dome, cablu UTP, video balun, canal cablu, PSU 12v, Spiliter LS, UPS 480W,, SCHUKO, Doza distributie, 10x10, Holzsuruburi rigips, DIBLU PVC, CAbinet RACSURUB PTR RIPIPS 3.5X35 100 0.08 12 DIBLU TN 6X30 100 0.08 13 VDI RACK 6U (600X450) WALL-MOUNT 19" 1 410.92 14 DIBLU+SURUB 12X60 6 1.05 15 WD SPRAY MULTIFUNCTIONAL 100ML 1 11.76 16 BANDA IZOLATOARE 10X 0,15X19MM 3 2.94 17 VDI ORGANIZATOR CABLU PLASTIC 1U 13FING 2 42.02 18 VDI TAVA FIXA PTR RACK 450MM 1 71.43 19 VDI PRIZA 6X220V CU SIGURANTA 6A PTR RACK 1U 1 100.00 20 PRELUNGITOR STROHM 6CAI 5M CU INTR 1

Număr anunț
DA26635282
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.248,74 RON
Valoare atribuită
4.248,74 RON
Data publicării
21.10.2020 00:00
Data finalizării
22.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.248,74 RON

din 4.248,74 RON estimat