Atribuită
Cumpărare directă
Incarcatoar(alimentator) original cu urmatoarele caracteristici: Input 100-240V; 1,4A; 50-60Hz; Output 19,5V, 2,31A; WIDE RANGE INPUT 45W; Model H STNN-DA 40. laptopul este model HP 8265NGW, RMN: HSN-Q07C, Input 19,5V si are urmatoarele` caracteristici: Intel Core i-7-8550U, 15.6inch, RAM 8GB, HDD 1TB, nVidia GeForce 930MX 2GB.
- Număr anunț
- DA26625276
- Autoritate contractantă
- Orasul Titu (CUI 4402590)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
- Cod CPV
- 31154000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,65 RON
- Valoare atribuită
- 117,65 RON
- Data publicării
- 20.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.