Atribuită
Cumpărare directă
1 Liniar aluminiu 20cm buc 2 2 Notes adeziv 75*75mm galben buc 5 1 Biblioraft pp 7.5cm color Taff buc 20 2 Dosar pp Noki bleumarin buc 9 3 Dosar pp Noki verde deschis buc 10 4 Dosar pp Noki negru buc 1 5 Calculator birou Ek Dc-777-12N buc 1 6 Perforator Ek Elegange 40 coli buc 1 7 Capsator EK Up Right 24/6 buc 1 8 Decapsator EK buc 1 9 Capse EK 24/6 cut 3 10 Pix cu bila Ek U28 cu mecanism albastru buc 12 11 Carton A4 160g Xerox Symphony galben intens 250coli top 2 12 Folie protectie documente A4 Noki 100/set set 2 13 Elastic bani Daco punga 1 1 Cablu retea UTP CAT 5 Rotech 5m buc 1 2 Banda adeziva 18mmx27m Deli buc 2 3 Banda adeziva ambalare 48 tr acryl role 2 4 Cablu retea UTP 1m buc 2 1.Service Bizhub c360 Incarcare Cartus Minolta c220/c280/c360 bk 1. Masca protectie 3 pliuri - buc 100 2. masca protectie - 150 buc 3. domestos - 20 buc 4. Biocarpet - 2 buc 5. Perie frecat oval cu maner - 2 pastile cloramina - 1 cut
- Număr anunț
- DA26592067
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE TRANSPOR PUBLIC LOCAL AL MUN. FAGARAS (CUI 40918475)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 50323000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.597,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.597,47 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.