Atribuită
Cumpărare directă
REVIZIE 9 ANI DACIA LOGAN PICK-UP CUPRINDE : 6002005671 DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30/ 1L 1.0 54.61 0.00 0.00 54.61 Ecotaxa inclusa 6002005671 - 0.27lei/BUC 6002005675 DACIA OIL PLUS DPF DIESEL 5W30/ 4L 1.0 196.63 0.00 0.00 196.63 Ecotaxa inclusa 6002005675 - 1.08lei/BUC 8200768927 FILTRU ULEI 1.0 32.74 0.00 0.00 32.74 110265505R GARNITURA 1.0 9.79 0.00 0.00 9.79 8200985420 CARTUS FILTRANT 1.0 49.59 0.00 0.00 49.59 272772132R FILTRU HABITACLU 1.0 96.80 0.00 0.00 96.80 164002137R CARTUS FILTRU MOTORINA 1.0 175.04 0.00 0.00 175.04 6001998955 SPRAY CURATARE MOTRIO SI MANOPERA AFERENTA
- Număr anunț
- DA26589247
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01541 BUDIENI (CUI 15042080)
- Furnizor / câștigător
- LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI 2163560)
- Cod CPV
- 50112100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 873,68 RON
- Valoare atribuită
- 873,68 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.