Atribuită
Cumpărare directă
Executarea lucrărilor de amenajare grup sanitar in 3 agentii din cadrul PLJ Brasov , conform devizelor oferta. Modelul de contract (atasat) completat pe prima pagina cu datele de identificare ale societatii si asumat prin semnatura si stampila pe ultima pagina se va transmite pe adresa de email: achizitii.publice@loto.ro
- Număr anunț
- DA26582925
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
- Furnizor / câștigător
- OVINIC-INSTAL SRL (CUI 14782799)
- Cod CPV
- 45232460-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.046,02 RON
- Valoare atribuită
- 26.046,02 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.