Atribuită
Cumpărare directă
Biblioraft plastifiat 5cm - 35 bucati x 6,40 lei Dosar plastic - 100 bucati x 0,45 lei File plastic A4 cristal 45 microni 100/set - 1 set x 12,50 lei Plic C5 siliconic alb - 150 bucati x 0,18 lei Plic C6 siliconic alb - 200 bucati x 0,08 lei Dosar plic carton - 300 bucati x 0,60 lei Dosar sina carton - 400 bucati x 0,45 lei Elastice bani 100 gr. - 12 pungi x 3,45 lei Alonje mare capacitate - 25 bucati x 0,85 lei Creion cu guma - 12 bucati x 0,85 lei CD bulk - 50 bucati x 0,95 lei Capse 24/6 - 30 cutii x 1,00 lei Capse nr.10 - 10 cutii x 0,80 lei Baterii R6 AA - 44 bucati x 2,50 lei Baterii R3 AAA - 15 bucati x 2,50 lei Lista inventar A4 100 coli - 10 blocuri x 6,50 lei Bon predare transfer restituire 1 exemplar 100 coli
- Număr anunț
- DA26583917
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.107,70 RON
- Valoare atribuită
- 2.107,70 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.