Atribuită
Cumpărare directă
niplu 1/2 = 11; cot bronz 1/2 = 2; robinet colt 1/2-1/2 = 5 ; teu bronz 1/2 = 5; stecher ceramic = 1; cablu 3x1.5 = 7m; balama sudabila = 2; teu ppr 20x1/2 = 3; cot ppr 20x1/2 = 2; set fixare boiler = 1; robinet trecere 1/2 = 3; adaptor ppr 20x1/2 = 6; mufa ppr 20 = 22; cot ppr 20 = 42; banda Teflon = 4; canepa = 1; olandez ppr 20x1/2 = 3; filtru magnetic 1/2 = 1; clema ppr 20x1 = 20; diblu d8+hz 5x45 = 50; teava ppr 20 ins.al. = 70ml; vopsea 0.6l = 2; diluent 0.9l = 1; pensula = 2; pensula = 1; rezerva trafalet = 4; maner trafalet = 1; set lavoar cu piedeastal= 2; robinet olnadez 1/2 = 2; clema ppr 20x2 = 10; teava pvc 32-1m = 2; teava pvc 32-0.5m = 2; teava pvc 32-2m = 11; silicon sanitar 280ml = 3; set accesorii furtun = 1; furtun 3/4 = 50m; adaptor 3/4 = 1; record 60cm 1/2-1/2 = 1; sifon chiuvteta= 1; teava pvc 32-0.25 = 3; ramificatie pvc 32-67 = 1; cot pvc 32 = 10; colier 1/2 = 6; colier 1'' = 4; prezon cu diblu = 10; bagheta cada = 1; set fixare chiuveta = 1; mai putin
- Număr anunț
- DA26601813
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "CONSTANTIN NEGREANU (CUI 29028948)
- Furnizor / câștigător
- ROCAST MEHEDINTI SRL (CUI 14341954)
- Cod CPV
- 44400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.302,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.302,90 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.