Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 1 flac. de pudrat PE x 10 g COMANDA DIN SEAP TINE LOC DE COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA26598353
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HIRLAU (CUI 4701258)
Furnizor / câștigător
ROPHARMA LOGISTIC S.A. (CUI 33840373)
Cod CPV
33631400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
480,52 RON
Valoare atribuită
480,52 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
20.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

480,52 RON

din 480,52 RON estimat