Atribuită Cumpărare directă

MERE 109 KG X 3,5 LEI BANANE 4 BAX X 70 LEI MORCOVI 40 X 1,9LEI TELINA 20 X 3,6 LEI CEAPA 102 X 1,5 LEI CARTOFI 350 KG X 1,4 LEI

Număr anunț
DA26598980
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL "SFANTA MARIA" BRAILA (CUI 39003266)
Furnizor / câștigător
TEROL PROD SRL (CUI 9924137)
Cod CPV
03200000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.306,50 RON
Valoare atribuită
1.306,50 RON
Data publicării
16.10.2020 00:00
Data finalizării
17.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.306,50 RON

din 1.306,50 RON estimat