Atribuită
Cumpărare directă
Nr.Lot PRODUS Cod produs U.M. PRET fara TVA/U.M. Cantitate Valoare fara TVA lei 1 PGA 3/0 lungime 1.5m BX-PG100 fir 9.80 120 1,176.00 2 PGA 2/0 lungime 1.5m BX-PG105 fir 10.78 120 1,293.60 3 PGA 0 lungime 1.5m BX-PG110 fir 12.74 180 2,293.20 4 PGA 1 lungime 1.5m BX-PG115 fir 13.00 120 1,560.00 5 PGA 2 lungime 1.5m BX-PG120 fir 15.00 60 900.00 6 Fir polyester BX 443 echiv.ata chir. Nr.8 cu ac fir 5.50 1200 6,600.00 7 Fir polyester BX 405 echiv.ata chir. Nr.8 fir 1.24 1200 1,488.00 8 Fir polyester BX 414 echiv.ata chir. Nr.5 fir 1.42 1200 1,704.00 9 Fir polyester BX 4019 echiv.ata chir. Nr.5 cu ac fir 7.04 600 4,224.00 10 Fir poliester 4/0, BX464 ac 22,2mm rotund fir 5.60 600 3,360.00 11 Fir poliester 4/0, BX4041 ac 16.3mm triunghiular fir 5.85 800 4,680.00 12 Catgut 0 BX110 BX110 fir 9.95 50 497.50 13 Catgut 1 BX115 BX115 fir 10.30 50 515.00 14 Catgut 2 BX120 BX120 fir 11.50 50 575.00 TOTAL FARA TVA 30,866.30
- Număr anunț
- DA26586282
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
- Cod CPV
- 33141121-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.866,30 RON
- Valoare atribuită
- 30.866,30 RON
- Data publicării
- 15.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.