Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole de birou:folie protectie 40 mic=20 set;dosat carton 1/1=50 buc;ascutitoare cu container= 10 buc;foarfeca 21 cm=3 buc;agrafe colorate 28 mm=10 cut;agrafe colorate 50 mm=10 cut;post it adeziv=20 buc;creioane hb ascutite=20 buc;dosar plastic=100 buc;biblioraft 8 cm=30 buc;stick memorie 16 GB=3 buc;stick memorie 32 GB=3 buc;stick memorie 64 GB=3 buc;pix cu mecanism=20 buc;pasta corectoare cu pensula=10 buc;hartie copiator 500 coli=50 top;suport notes plastic=10 buc;rezerva notes 400 file=10 buc;capsator 20 coli=5 buc;capse 24/6=20 cutii;capse model 10=10 cutii;mapa A4 plastic cu elastic=10 buc.
- Număr anunț
- DA26581220
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL GEORGE ENESCU (CUI 4192561)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.534,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.534,34 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.