Atribuită
Cumpărare directă
Acid clorhidric 35-38% pa CHEM115752837 1L Buc 1*54.7=54.7 Acid acetic glacial 99,5% pa CHEM115687607 1L Buc 2*67.7=135.4 Acid sulfuric 98% pa CHEM115750013 1L Buc 1*56.7=56.7 PH114PS Hartie pH 0-14 100strips/cut Filtratech Buc 1*49.7=49.7 Benzen pa CHEM111625000 1L Buc 1*71.7=71.7 Apa oxigenata 30% pa CHEM118851934 1L Buc 2*64.7=129.4 Alcool etilic absolut 99.3% 1L (interzis uz alimentar) Buc 1*71.7=71.7
- Număr anunț
- DA26592683
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara (CUI 3519860)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 569,30 RON
- Valoare atribuită
- 569,30 RON
- Data publicării
- 16.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.