Atribuită Cumpărare directă

Polita RCA 1 AN incepind din 16.10.2020; - REMORCA KALYDI 21, 0 locuri, 0 cm cubi, 0 kw, an fabricatie 2015, masa 1000kg; - Prima de asigurare anuala 125,96 lei, conf. tarife (fara reduceri), plata integrala

Număr anunț
DA26582433
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125,96 RON
Valoare atribuită
125,96 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,96 RON

din 125,96 RON estimat