Atribuită Cumpărare directă

SmartBook 141 C4, 14.1"(1920*1080) IPS, Windows 10 Pro, up to 2.2GHz DC AMD A4-9120e, 4/64GB, BT 4.0, WiFi, USB 3.0, USB 2.0, USB Type-C, HDD 2.5" slot, MicroSD card slot, mini HDM

Număr anunț
DA26581166
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.600 RON
Valoare atribuită
18.600 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.600 RON

din 18.600 RON estimat